If you’ve ever ran out of real butter and you went to the grocery store and it’s like $5.99-$6.99 for 4 sticks of butter but the good thing about butter is that when you find a great price on butter, you stock up and put it in your freezer.

Ralphs has the Challenge Butter 16 oz on sale for $2.99 each which is an excellent deal.  Use the $0.35 off any California air Product with the Real California Milk Seal coupon (Thanks, Cheryl!) to lessen your out of pocket!

{ 2 comments }